Nagrody

Jeśli zgłoszone przez Ciebie prace spodobają się osobom odwiedzającym naszą stronę, masz szansę zdobyć prezentowane niżej nagrody. Spośród 50 prac, które zdobędą najwięcej głosów, jury co dwa tygodnie wybierze najlepsze i nagrodzi ich autorów. Liczą się więc zarówno głosy, jak i kreatywność :) Dlatego pamiętaj, by jak najwięcej znajomych poprosić o oddanie głosu. Głosować można codziennie :)

Karty podarunkowe do sklepu jysk.pl

Dokąd udać się na zakupy po rzeczy ładne, przydatne i dobrze zaprojektowane, które zawsze potrzebne są w domu? Dobrym pomysłem jest JYSK! Co dwa tygodnie spośród 50 prac, które zdobędą najwięcej głosów, jury wybierze najlepszą i wręczy jej autorowi kartę podarunkową do sklepu jysk.pl. Liczą się więc zarówno głosy, jak i kreatywność :)

Życzymy powodzenia!

Soniczna szczotka do zębów

Piękne i zdrowe zęby to ozdoba każdej twarzy. Warto o nie dbać nie tylko ze względu na urodę, ale przede wszystkim na zdrowie. Szczoteczki soniczne pozwalają to robić o wiele skuteczniej od tradycyjnych elektrycznych, nie mówiąc już o manualnych. Na zakończenie konkursu jury oceni wszystkie zgłoszone zdjęcia, wybierze najbardziej oryginalne i kreatywne i wręczy taką szczoteczkę autorowi najciekawszej domowej metamorfozy.

To możesz być Ty! :)

Roczny abonament na magazyn Elle Decoration + książka

Jak urządzić dom, mieszkanie, kuchnię lub tylko ulubiony kąt? Magazyn Elle Decoration to prawdziwa skarbnica pomysłów i inspiracji. Na zakończenie konkursu jury oceni i wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne prace zgłoszone przez cały czas jego trwania i autorowi najciekawszej z nich wręczy roczną prenumeratę tego czasopisma oraz książkę poświęconą tematyce dekoracji zdjęć.

Życzymy powodzenia!

Filtr do wody Brita Elemaris + akcesoria

Woda to największy skarb na naszej planecie. Teraz latem bardzo ważne jest, by pić jej odpowiednie ilości. A zamiast kupować plastikowe butelki, które zaśmiecają środowisko, lepiej samemu przygotowywać czystą wodę do picia. Na przykład w takim filtrze do wody. Spośród wszystkich zgłoszonych prac w całym konkursie jury wybierze i oceni najciekawsze i najbardziej kreatywne. Autorowi, którego praca zajmie trzecie miejsce, wręczymy taki właśnie filtr do wody wraz z akcesoriami.

Życzymy powodzenia :)