Co jest zwyczajem w USA?

Prosto ze Stanów Zjednoczonych mamy kilka porad, jak lepiej utrzymać czystość w domu, w którym mieszkamy pod jednym dachem z czworonożnymi przyjaciółmi.
Kuweta: najlepiej trzymać ją w łazience bądź w toalecie, gdzie zwykle wszystkie powierzchnie, zarówno podłoga jak i ściany, są wyłożone łatwymi do czyszczenia kaflami, a samą kuwetę postawcie na kilku listkach ręcznika papierowego Regina, aby ułatwić sobie sprzątanie np. piasku czy żwirku.
Stanowisko do jedzenia: Najlepiej używać metalowych misek, opornych na zniszczenia i łatwych do czyszczenia. Miseczki warto postawić na listku ręcznika papierowego Regina. W ten sposób w przypadku wylania jedzenia lub wody, wystarczy wytrzeć i wyrzucić papier.
Szczotkowanie: wiecie, że zwierzęta lubią być szczotkowane i dla ich oraz własnego dobra warto to robić. Włosy stanowią jednak jeden z największych wrogów czystości domu. Konieczne jest zatem stosowanie specjalnych szczotek, które wyczesują stare włosy, dzięki czemu zwierzak nie gubi ich po całym domu. Oczywiście umieszczenie dwóch lub trzech listków ręcznika papierowego Regina pod czworonożnym przyjacielem pozwala łatwo zebrać włosy i szybko je wyrzucić.
Myjcie często zabawki i narzędzia, które są zwykle pokryte śliną, włosami lub ziemią (ci, którzy mają szczęście mieć ogród) i wysuszcie je dobrze za pomocą kilku listków papierowego ręcznika Regina.