Sprzątanie w mgnieniu oka!

Dla wielu wakacje oznaczają wolne od sprzątania. Ale nie jest dla Was - fanatyków czystości. Dlaczego? Po pierwsze, gdy dni stają się dłuższe, dysponujecie większą ilością czasu do sprzątania. Kiedy więc usiądziecie, by cieszyć się wieczorem słuchając dobrej muzyki, możecie podziwiać swoje dzieło: wspaniały, nienagannie wyczyszczony dom, który dosłownie świeci.

Po drugie, ponieważ wszyscy mają więcej czasu, pora zaprosić znajomych do domu. i nie będziecie się martwić o sprzątanie w ostatniej chwili, ponieważ latem sprząta się błyskawicznie. Oczywiście, jeśli macie odpowiednie produkty, takie jak Regina Blitz! Poza tym istnieją pewne zadania, które wykonywane latem oszczędzają stres i czas po powrocie do powakacyjnej rutyny.

Poniżej znajdziecie przykłady na poparcie tezy, że latem czyszczenie może być bardziej praktyczne i szybsze.

- Zasłony: czy jest lepszy czas na pranie zasłon niż lato? Dzięki wysokiej temperaturze możecie je powiesić po praniu bezpośrednio na oknach. i nie trzeba prasować!

- Zimne powietrze. Wentylatory będą podnosić kurz nagromadzony na podłodze i rozprowadzać go po całym pokoju. Dobrze jest więc zadbać o czystość pomieszczenia, w którym pracuje urządzenie. W przypadku klimatyzacji bezwzględnie wskazane jest wyczyszczenie filtra za pomocą ręcznika Regina Blitz, którym w mgnieniu oka usuwa się kurz i brud. Pozwoli to również przedłużyć żywotność urządzenia.

- Błyszczące wycieraczki: nadszedł czas, aby umyć wycieraczki i pozbyć się błota i brudu nagromadzonego w zimie. Również te z samochodu. Szybko wyschną i czyste będą czekać na nowy sezon.

- Zamrażarka i lodówka: skorzystajcie z wyjazdu na wakacje, aby rozmrozić lodówkę i zamrażarkę. Nie zostawiając jedzenia w lodówce, unikniecie nieprzyjemnych niespodzianek po powrocie oraz możecie odłączyć lodówkę, aby oszczędzić energię. Szybkie zakupy po przyjeździe trafią do czystej i przygotowanej lodówki.

- Reorganizacja spiżarni: podczas zimnych miesięcy gromadzą się zapasy żywności, które czasami pozostają niewykorzystane. Zróbcie wśród nich porządek, aby uniknąć pojawienia się spożywczych moli. Wystarczą listek Reginy Blitz, kilka kropel cytryny, octu i olejku cytrynowego.